Fotorecenze

Fotorecenze mohou být na vašem internetovém obchodě zobrazeny buď na domovské stránce pomocí widgetu a nebo přímo na stránce s detailem produktu na samostatné záložce.

Pro získání co nejvíce fotorecenzí může doplněk automaticky posílat e-maily zákazníkům s žádostí o hodnocení produktů. Můžete také nabídnout slevu na další nákup jako odměnu za poskytnutí fotografií.

Jak přidat fotorecenze do vašeho e-shopu?

  1. Ve Správci doplňků aktivujte doplněk Fotorecenze.

  2. V administraci vašeho e-shopu přejděte do sekce Nastavení > Rozšíření > Fotorecenze.

  3. Nyní můžete nastavit, jak budete získávat fotorecenze. Nastavte stav objednávky při kterém se budou objednávky považovat za vyřízené. Nastavit načasování, kdy se budou odesílát výzvy k recenzování zakoupeného produktu a způsob jakým se budou schvalovat nové recenze. Můžete nastavit počet hvězdiček, které musí recenze mít, aby se zobrazila automaticky, nebo můžete nastavit, že bude potřeba schválit každou zadanou recenzi. Poslední volbou k nastavení je, zda zákazníkovu za zadání recenze poslat slevový kupón. Parametry slevového kupónu můžete nastavit níže.

  1. Další sekcí v nastavení je zadání parametrů E-mailu s žádostí o fotorecenzi. Zde můžete nastavit Předmět posílaného e-mailu, text zprávy s žádostí o fotorecenzi a tlačítko, které bude vést na formulář pro zadání fotorecenze. V předmětu a textu zprávy můžete požít proměnné pro zobrazení jména a příjmení zákazníka, čísla objednávky nebo hodnoty voucheru.

  1. Pokud jste zvolili volbu, že chcete za recenzi zákazníkovi zaslat slevový kód, tak v následující sekci můžete nastavit jeho parametry. Parametry, které můžete nastavit jsou stejné jako při nastavování bežného kupónu.

Jak získat první recenze?

Zadávat fotorecenze mohou pouze zákazníci, kteří si u vás produkt zakoupili. Mají tudíž vytvořenou objednávku a ta má nastavený stav, který jste zvolili v nastavení. Těmto zákazníkům můžete po instalaci doplňku jednorázově zaslat žádost o recenzi. Žádost se pošle těm, kteří vytvořili objednávku za poslední dva měsíce.

Rozeslání žádostí zpustíte kliknutím na tlačítko Odeslat žádosti o fotorecenze v nastavení

Last updated