Jak upravit úvodní stránku?

Jak upravit úvodní stránku e-shopu?

Úvodní stránku vašeho e-shopu upravíte v nastavení aktuální šablony. Jděte tedy na Nastavení / Šablony a zde klikněte na tlačítko Přizpůsobit šablonu v pravém horním rohu.

Na následující stránce s nastavením šablony přejděte na záložku Hlavní strana.

Zde můžete nastavit jednotlivé sekce pro hlavní stranu. Novou sekci přidáte kliknutím na tlačítko Přidat sekci, které je umístěno dole pod seznamem sekcí. Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí dialogové okno se seznamem dostupných sekcí.

Vyberete se požadovanou sekci a zobrazí se vám její nastavení. Po nastavení všech potřebných hodnot kliknete na tlačítko Použít a sekce se vám přidá do seznamu sekcí na hlavní stránce.

Vlastnosti a nastavení sekce můžete měnit po jejim rozkliknutí v seznamu vytvořených sekcí, kdy se vám zobrazí okno s možnostmi nastavení jako při vytváření sekce.

Pořadí jednotlivých sekci můžete měnit tažením sekce po najetí na ikonku, která se vám zobrazí když nad sekci najedete myší.

Nastavení sekcí je pak potřeba ještě potvrdit uložením nastavení celé šablony, kliknutím na tlačítko Uložit v levém dolním rohu.

Pro přihlášené zákazníky můžete nadefinovat jiné rozložení sekcí na hlavní stránce. Přepněte přepínač Nadefinovat jiné rozložení pro přihlášené zákazníky do pozice zapnuto a zobrazí se vám nastavení sekcí.

Nastavení sekcí na hlavní stránce je vázáno na nastavení šablony. Pokud si tedy přepnete na jinou šablonu budete muset provést nastavení znovu.

pageSekce na hlavní stránce

Last updated